hrnek 340ml LAVENDER,tácek keramický,čajítko nerez sada 3díl.
Kód: MA-325816
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 340 ml LAVENDER, tácek keramický, čajítko nerez, sada 3díl. čajová sada LAVENDER obsahuje: 1 x keramický hrnek o objemu 340 ml, výška 10,8 cm, průměr 7,6 cm 1 x nerezové sítko 1 x tácek pod sítkoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022351215 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,342 kg |
| Objem přepravní: | 1,4445 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
