hrnek 340ml PINK FLOWER keramický mix barev
Kód: MA-369565
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 340 ml PINK FLOWER, keramický, mix barev. objem: 340 ml materiál: keramika mix barev: růžová, hnědá dekor: květiny Krásné hrnky, které Vás osloví svým dekorem a díky kterým bude Vaše chvíle s čajem či kávou ještě hezčí. Hrnek PINK FLOWER je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Dodáván ve 2 designech, výška hrnku 10,5 cm, průměr horní 8 cm průměr dolní 5,5 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022464724 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 340 ml |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
