hrnek 340ml UNICORN mix dekorů, keramický
Kód: MA-369584
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Objem: 340 ml Materiál: keramika Barva: bílá Dekor: jednorožec Hrnek UNICORN 340 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. Je dodáván ve 2 designech, průměr horní 8 cm, průměr dolní 5,5 cm. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022464830 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 340 ml |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
