hrnek 345ml VALUE CAFE II skleněný
Kód: MA-337261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 345 ml VALUE CAFE II, skleněný. objem: 345 ml materiál: sklo Skleněný hrnek VALUE s dekorem Káva. Vhodné k podávání teplých a studených nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590419115935 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,37 kg |
| Objem přepravní: | 0,88 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
