hrnek 345ml VALUE CAFE skleněný
Kód: MA-287374
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 345 ml, VALUE CAFE, skleněný. objem: 345 ml materiál: sklo Skleněný hrnek VALUE s dekorem Káva. Je vhodný k podávání teplých a studených nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8596352014434 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0,8624 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
