hrnek 350ml BÍ keramický, víčko+nerez sítko
Kód: MA-368433
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 350 ml bílý keramický, víčko + nerez sítko. objem: 350 ml materiál: keramika, nerez barva: bílá Keramický hrnek s víčkem a nerezovým sítkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8591022322819 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,57 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 350 ml |
| Objem přepravní: | 1,755 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
