hrnek 350ml BONNET,s víčkem,keram.ZE,s nerez sítkem
Kód: MA-368402
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 350 ml, BONNET,s víčkem, keramický ZE,s nerez sítkem. objem: 350 ml průměr: 8,5 cm výška: 12 cm materiál: keramika barva: světle zelená Hrnek BONNET s,nerezovým sítkem na louhování čaje. Hrnek i víčko lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8591022322833 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,542 kg |
| Objem přepravní: | 1,755 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
