hrnek 350ml MAT BÍ keramický
Kód: MA-369942
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 350 ml, MAT, BÍ keramický. onjem: 350 ml průměr: 8,3 cm výška: 9,7 cm materiál: keramika barva: bílá Hrnek MAT v bílé barvě, o objemu 350 ml, je vyrobený z keramiky. Je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022470930 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,323 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 350 ml |
| Objem přepravní: | 0,96 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
