hrnek 350ml MAT ČER keramický
Kód: MA-287353
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 350 ml, MAT, ČER keramický. objem: 350 ml průměr: 8,3 cm výška: 9,7 cm materiál: keramika barva: černá Hrnek MAT v černé barvě, o objemu 350 ml, je vyrobený z keramiky. Je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022470978 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,34 kg |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
