hrnek 350ml SRDÍČKA ČRV keramický
Kód: MA-266185
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 350 ml, SRDÍČKA ČRV, keramický. objem: 350 ml průměr: 8,8 cm výška: 8,6 cm materiál: keramika barva: bílá dekor červená srdíčka Hrnek ve tvaru plecháčku s červenými srdíčky. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022614662 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,295 kg |
| Objem přepravní: | 0,918 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
