hrnek 350ml WHITE HEART keramický
Kód: MA-287378
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 350 ml, WHITE HEART, keramický. objem: 350 ml průměr: 8,8 cm výška: 8,6 cm materiál: keramika barva: červená Hrnek s dekorem srdce má tvar plecháčku. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8591022614679 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0,918 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
