hrnek 360ml COFFEE mix dekorů, keramický
Kód: MA-369562
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 360 ml, COFFEE, mix dekorů, keramický. objem: 360 ml materiál: keramika dekor: coffee mix dekorů Vychutnejte si vaší kávu v hrnku, který je pro to přímo určený svým krásným designem. Hrnek COFFEE je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje. V nabídce je dodáván ve 2 designech. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022466056 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 360 ml |
| Objem přepravní: | 1,365 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
