hrnek 360ml COFFEE Premium ČER keramický
Kód: MA-287332
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 360 ml COFFEE Premium, ČER keramický. objem: 360 ml průměr: 9 cm výška: 10,3 cm materiál: keramika barva: černá Hrnek COFFEE je vyroben z keramiky a je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022557747 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 1,26 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
