hrnek 360ml LAVENDER keramický (2ks)
Kód: MA-325815
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 360 ml, LAVENDER, keramický (2 ks). objem: 360 ml průměr: 9 cm výška: 8 cm materiál: keramika dekor: levandule balení: 2 ks Sada hrnků LAVENDER. V sadě jsou vždy 2 stejné bílé hrnky s dekorem LAVENDER na obou dvou stranách. Hrnky lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí (při běžném domácím užití).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8591022351154 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,57 kg |
| Objem přepravní: | 1,8792 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 8,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
