hrnek 360ml + miska 540 ml LAVENDER keramika sada 2díl.
Kód: MA-287774
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
2dílná snídaňová sada LAVENDER, sada obsahuje: 1x keramický hrnek o objemu 360 ml a 1x keramickou misku o objemu 540 ml, dvoubarevná glazura s dekorem levandule.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8591022353493 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,84 kg |
| Objem přepravní: | 3,402 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
