hrnek 370ml PUNTO keramický mix barev
Kód: MA-369277
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 370 ml PUNTO, keramický, mix barev. objem: 370 ml materiál: keramika mix barev, Keramický hrnek PUNTO na horké i studené nápoje. Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590419043702 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
