hrnek 380ml keramický mix barev
Kód: MA-386809
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Objem: 380 ml Materiál: keramika Barva: růžová, krémová, modrá, zelenáVychutnejte si vaší kávu v hrnku, který je pro to přímo určený svým krásným designem.Hrnek 380 ml je vyroben z keramiky, vhodný na horké i studené nápoje.V nabídce je dodáván ve 4 barvách.Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8720573308038 |
| Hloubka přepravní: | 11,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,329 kg |
| Objem přepravní: | 1,07406 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
