hrnek 380ml WILBY BÍ keramický
Kód: MA-326215
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 380 ml WILBY, keramický, bílý. objem: 380 ml horní průměr 9 cm dolní průměr 6,6 cm výška: 11 cm materiál: keramika barva: bílá Keramický hrnek WILBY je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů. Hrnek lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8590419045508 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
