hrnek 400ml BAŇÁK puntíky ČRV keramický
Kód: MA-268587
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 400 ml BAŇÁK, puntíky, keramický ČRV. objem: 400 ml průměr: 9,5 cm výška: 10,5 cm materiál: keramika barva: červená Červený hrnek baňák s puntíky. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022286289 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,361 kg |
| Objem přepravní: | 1,43 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
