hrnek 400ml dvoustěnný DOBLO skleněný (2ks)
Kód: MA-287766
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 400 ml, dvoustěnný, DOBLO, skleněný (2 ks). objem: 400 ml baelní: 2 ks Sada skleněných dvoustěnných hrnků DOBLO. Hrnek je vhodný pro podávání studených i horkých nápojů. Dále díky použití dvou stěn vydrží nápoj v hrnku déle teplý než v běžných hrncích. Hrnky jsou vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8591022615904 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,54 kg |
| Objem přepravní: | 4,6992 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 17,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
