hrnek 400ml PALAS keramický KRÉM
Kód: MA-326237
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 400 ml, PALAS, keramický KRÉM. objem: 400 ml materiál: keramika barva: krémová Hrnek lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8591022595312 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,355 kg |
| Objem přepravní: | 1,43 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
