hrnek 400ml PUPPY keramický
Kód: MA-326905
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 400 ml, PUPPY, keramický. objem: 400 ml průměr: 9,6 cm výška: 8,6 cm, materiál: keramika Keramický hrnek PUPPY je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze použít do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590419113641 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,298 kg |
| Objem přepravní: | 1,17 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
