hrnek 400ml SHAPE keramický
Kód: MA-267161
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 400 ml, SHAPE, keramický. objem: 400 ml materiál: keramika Hrnek SHAPE, v krémové barvě, s dekorem krajky, vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8591022599389 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,375 kg |
| Objem přepravní: | 1,2051 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
