hrnek 400ml TRIBECA skleněný (2ks)
Kód: MA-327210
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 400 ml TRIBECA, skleněný (2 ks). objem: 400 ml výška: 11,4 cm materiál: sklo balení: 2 ks Hrnek TRIBECA, balení 2 kusů čirých skleněných hrnků kónického tvaru na teplé nápoje, Hrnky jsou vhodné na čaj, kávu, kakao, nápoj vynikne díky čirému sklu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8693357271050 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,77 kg |
| Objem přepravní: | 3,132 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
