hrnek 410ml DIAMOND keramický
Kód: MA-370082
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 410 ml, DIAMOND, keramický. objem: 410 ml materiál: keramika barva: bílá Hrnek DIAMOND 410 ml v barvě bílé se zdobným reliéfem, vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022594964 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,134 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
