hrnek 420ml WILBY BÍ keramický
Kód: MA-370001
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 420 ml WILBY, keramický, bílý. objem: 420 ml horní průměr 9 cm dolní průměr 6,6 cm výška: 11 cm materiál: keramika barva: bílá Keramický hrnek WILBY je vhodný pro podávání teplých i studených nápojů. Hrnek lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022591819 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,315 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
