hrnek 450ml CATS keramický
Kód: MA-370072
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 450 ml, CATS, keramický. objem: 450 ml průměr: 8,5 cm výška: 12,5 cm materiál: keramika Hrnek keramický CATS o objemu 450 ml, je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze použít do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022581704 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,398 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,4859 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 12,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
