hrnek 450ml DOTS keramický
Kód: MA-369549
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 450 ml, DOTS, keramický. objem: 450 ml průměr: 8,5 cm výška: 14,5 cm materiál: keramika barva: krémová dekor: puntíky Vysoký hrnek DOTS je vyrobený z keramiky. Je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022464960 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,456 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
