hrnek 450ml LAVENDER keramický
Kód: MA-326084
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 450 ml, LAVENDER, keramický. objem: 450 ml průměr: 8,5 cm výška: 15 cm materiál: keramika Hrnek keramický LAVENDER o objemu 450 ml, je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze použít do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí (při běžném domácím užití).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022353462 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,399 kg |
| Objem přepravní: | 1,8135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
