hrnek 450ml MADEIRA, s víčkem a brčkem, sklo/kov/PH
Kód: MA-287375
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 450 ml MADEIRA, s víčkem a brčkem, sklo / kov / PH. objem: 450 ml výška: 13 cm materiál: sklo, plechové víčko, plastové brčko Skleněný hrnek s uchem je opatřený praktickým šroubovacím plechovým víčkem stříbrné barvy a brčkem. Hrnek je ideální na limonádu, ledové čaje a koktejly. Skvěle se hodí na zahradní slavnost, letní párty či svatbu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022404089 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,361 kg |
| Objem přepravní: | 1,188 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
