hrnek 450ml puntíky vysoký ČRV keramický
Kód: MA-368830
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 450 ml, puntíky, vysoký, keramický ČRV. objem: 450 ml průměr: 8,5 cm výška: 14,5 cm materiál: keramika Vysoký červený hrnek s puntíky. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022286166 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,418 kg |
| Objem přepravní: | 1,566 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
