hrnek 460ml MEADOW keramický
Kód: MA-267170
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 450 ml MEADOW, keramický. objem: 450 ml materiál: keramika Hrnek MEADOW s krásným květinovým vzorem, se hodí k podávání studených i teplých nápojů při všedních i svátečních příležitostech. Hrnek je vhodný do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022562222 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,358 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
