hrnek 460ml ROSE keramický
Kód: MA-287371
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 460 ml ROSE, keramický. objem: 460 ml materiál: keramika Hrnek ROSE s krásným květinovým vzorem se hodí k podávání studených i teplých nápojů při všedních i svátečních příležitostech. Hrnek je vhodný do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8591022612446 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,38 kg |
| Objem přepravní: | 1,47 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
