hrnek 500ml HEART HN keramický
Kód: MA-287339
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 500 ml, HEART, HN keramický. objem: 500 ml průměr: 8,3 cm výška: 10,3 cm materiál: keramika barva: hnědá Hrnek HEART 500 ml je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022556900 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,42 kg |
| Objem přepravní: | 1,5015 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
