hrnek 500ml SWEET HOME keramický
Kód: MA-369965
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 500 ml, SWEET HOME, keramický. objem: 500 ml materiál: keramika dekor: Sweet Home Hrnek v bílé barvě s dekorem SWEET HOME vyrobený z keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu doporučujeme umývat ručně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022476635 |
| Barva: | béžová |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,54 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
