hrnek 560ml MAXI POPPY keramický
Kód: MA-287356
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 560 ml, MAXI POPPY, keramický. objem: 560 ml průměr: 10,5 cm výška: 11 cm materiál: keramika Hrnek MAXI POPPY je vyroben z keramiky a je vhodný na horké i studené nápoje. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022464151 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,44 kg |
| Objem přepravní: | 1,694 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
