hrnek 630ml BIG LAVENDER keramický
Kód: MA-369975
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 630 ml, BIG LAVENDER, keramický. objem: 630 ml průměr: 11 cm výška: 10 cm materiál: keramika Hrnek BIG LAVENDER, dvoubarevná glazura s dekorem levandule. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí (při běžném domácím užití).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022353523 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,437 kg |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
