hrnek 660ml puntíky ČRV keramický
Kód: MA-268152
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 660 ml, puntíky, keramický ČRV. objem: 660 ml materiál: keramika barva: červený s puntíky Klasický retro hrnek, který svým vzhledem potěší nejen děti, ale určitě přinese radost i dospělým. Hrnek je jako stvořený pro teplé kakao, čaj či kávu. Je vhodný do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022286463 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,46 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 660 ml |
| Objem přepravní: | 1,6665 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10,1 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
