hrnek 660ml SRDÍČKA keramický mix
Kód: MA-266186
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 660 ml, SRDÍČKA, keramický, mix. objem: 660 ml průměr: 11,2 cm výška: 10 cm materiál: keramika barva: bílá dekor: černá srdíčka Hrnek BIG s perokresbou černých srdíček. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8591022614686 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,495 kg |
| Objem přepravní: | 1,68 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
