hrnek 730ml polévkový puntíky ČRV keramický
Kód: MA-368835
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek 730 ml, polévkový, puntíky ČRV, keramický. Objem: 730 ml Materiál: keramika Barva: červená Myčka: ano Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. Vychutnejte si vaší polévku za pomoci polévkového hrnku značky BANQUET. Hrnek je vyroben z kvalitní keramiky a svým vzhledem snadno nezapadne mezi ostatní nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022296882 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 730 ml |
| Objem přepravní: | 1,824 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
