hrnek bez ouška 330ml, porcelánový, mix barev (4ks)
Kód: MA-386622
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek bez ouška 330 ml, porcelánový, mix barev (4 ks). objem: 330 ml materiál: porcelán mix barev balení: 4 ks - polootevřený box Vychutnejte si Vaší kávu v hrnku, který je pro to přímo určený svým krásným designem. Hrnek je vyroben z porcelánu, vhodný na horké i studené nápoje. Prodáváme v balení po 4 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 8719987148781 |
| Hloubka přepravní: | 36,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,362 kg |
| Objem: | 330 ml |
| Objem přepravní: | 4,2705 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
