hrnek dětský 210ml JEŽEK keramický
Kód: MA-368229
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek dětský 210 ml, JEŽEK, keramický. objem: 210 ml průměr: 7,8 cm výška: 7 cm materiál: keramika Dětský keramický hrnek s motivem JEŽEK. Vhodný pro malé děti. Lze používat do myčky i mikrovlnné trouby. Zdravotně nezávadný materiál i potisk. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022248430 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,181 kg |
| Objem přepravní: | 0,56 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
