hrnek dětský 210ml SOVA keramický
Kód: MA-369062
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dětský hrnek 210 ml SOVA keramický. objem: 210 ml materiál: keramika Výrobek je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022368534 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,171 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 210 ml |
| Objem přepravní: | 0,56 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
