hrnek dětský 210ml ZOO keramický mix dekorů
Kód: MA-268522
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek dětský 210 ml, ZOO, keramický, mix dekorů. objem: 210 ml rozměry: 7 x 7,7 cm materiál: keramika mix dekorů: opice, slon, kůň, lev Dětský keramický hrnek s dekorem ZOO o objemu 210 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022214220 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,181 kg |
| Objem přepravní: | 0,6336 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
