hrnek dětský 260ml MINNIE PH
Kód: MA-370030
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek dětský 260 ml, MINNIE, PH. objem: 260 ml materiál: plast barva: růžová dekor: MINNIE Plastový hrnek s motivem MINNIE je vhodný do mikrovlné trouby na max. 2 min při výkonu 600 W.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022410448 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,6 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
