hrnek dětský 260ml SPIDERMAN PH
Kód: MA-287363
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek dětský 260 ml SPIDERMAN, PH. objem: 260 ml materiál: plast barva: modrá dekor: SPIDERMAN Plastový hrnek s motivem SPIDERMAN je vhodný do mikrovlné trouby na max. 2 min při výkonu 600 W. Hrnek je vhodný pro podávání studených a teplých nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022613979 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,64 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
