hrnek dětský 350ml MINNIE PH
Kód: MA-287501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek dětský 350 ml, MINNIE, PH. objem: 350 ml materiál: plast barva: růžová dekor: MINNIE Micro hrnek s dekorem MINNIE je určen k podávání studených i teplých nápojů. Hrnek je vyroben z nezávadného plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022260531 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 0,891 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
