hrnek dětský 350ml PATROLA GIRL PH
Kód: MA-287362
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek dětský 350 ml PATROLA GIRL, PH. objem: 350 ml materiál: plast barva: růžová dekor: PATROLA Plastový hrnek s motivem PATROLA GIRL je vhodný do mikrovlné trouby na max. 2 min při výkonu 600 W. Hrnek je vhodný pro podávání studených a teplých nápojů. Hrnek je vyroben z nezávadného plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022614051 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,891 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
