hrnek JUMBO 500ml SOVY keramický
Kód: MA-369596
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek JUMBO 500 ml, SOVY, keramický. objem: 500 ml materiál: keramika barva: bílá dekor: sovy Hrnek má ideální tvar, proto přináší skvělý požitek z každého nápoje. Jumbo OWLS, dekor sovy, je keramický hrnek na horké i studené nápoje. Hrnek je dodáván ve více designech a barevných provedeních, proto garantujeme, že si ho Vaše děti rychle zamilujou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022379196 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,309 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Hrnky a šálky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
