hrnek JUMBO 660ml LAVENDER keramický
Kód: MA-369976
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrnek JUMBO 660 ml, LAVENDER, keramický. objem: 660 ml průměr 13 cm výška: 8,6 cm materiál: keramika Hrnek jumbo LAVENDER, dvoubarevná glazura s dekorem levandule. Hrnek lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí (při běžném domácím užití).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8591022353431 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,485 kg |
| Objem přepravní: | 1,989 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
